PL

EN

Hotel Wyspianski Szkolenia

Hotel Wyspianski Pokoje

Jan-Pol Incoming Tour Operator

Jan-Pol S.A.

Firma Jan-Pol S.A. została założona w 1990 roku w Krakowie i od samego początku swojej działalności zajmuje się różnymi dziedzinami turystyki. Lokalizacja siedziby firmy w Krakowie, najbardziej znaczącym mieście na turystycznej mapie Polski spowodowała, iż aktywność Jan-Pol koncentruje się na hotelarstwie (zarządzanie Hotelem WYSPIAŃSKI***), organizacji szkoleń i konferencji we własnych obiektach i usługach gastronomicznych.

W roku 2005 jako odrębna spółka został utworzony Jan-Pol Incoming Tour Operator Sp. z o.o. Firma w ramach turystyki przyjazdowej współpracuje z partnerami zagranicznymi i krajowymi w zakresie kompleksowej obsługi wszelkiego typu pobytów począwszy od standardowych grup turystycznych, poprzez szeroką ofertę dla grup młodzieżowych i studenckich, aż po grupy specjalistyczne i tematyczne wymagające profesjonalnego programu.
Działalność spółki Jan-Pol ma szerszy wymiar - jako udziałowiec trzech innych spółek może poszczycić się organizacją dużych kongresów i konferencji w ramach Symposium Cracoviense oraz lokalnych w ramach Cracow Tours. Firma zajmuje się także turystyką krajową w ramach BP Wonderlands.

Kierownictwo Jan-Pol uczestniczy w pracach organizacji społecznych oraz związków i stowarzyszeń o charakterze regionalnym i międzynarodowym.

Dołącz do nas: